Přejít na obsah

Košík

Produkt byl přidán do košíku

Váš košík je prázdný

Moderní TV skříň Vello 200 cm se čtyřmi dveřmi - dub baltic dune

Prodejní cena5 090 Kč

Doručení: 3–5 týdnů

Cena dopravy: 747 Kč

Na dokonalý kus nábytku se vyplatí počkat. Vzniká na zakázku s péčí o každý detail.

Rozměry

Rozměry

  • Šířka 200 cm
  • Hloubka 40 cm
  • Výška 45.5 cm

Balík 1:

  • Výška 54 cm
  • Hloubka 21 cm
  • Hmotnost 21 kg

Balík 2:

  • Výška 21 cm
  • Hloubka 6 cm
  • Hmotnost 24 kg
Parametry

Funkce

Systém otevírání
tradiční

Barevný odstín

Barva
jasne dřevo
Barva předních dílů
dub baltic dune
Barva korpusu
dub baltic dune

Množství

Počet dveří / křídel
4

Typ

Druh nohy / podstava
sokl

Materiály

Olištování
ABS
Materiál korpusu
laminovaná deska
Povrchová úprava korpusu
laminovaná deska
Povrchová úprava
nábytková deska / MDF

SKU: 172688

Popis produktu

TV stolek Vello 200 cm se čtyřmi dvířky – rytmus světlého dřeva v odpočinkové zóně

TV stolek Vello uspořádá prostor kolem obrazovky a vnese do něj klidný, přirozený odstín dubu baltic dune. Jeho nízká horizontální silueta se dobře uplatní v interiérech ve stylu Modern Organic a scandi.

Zaoblený detail, který zjemňuje linii nábytku

Jednotný dekor světlého dřeva na korpusu i dvířkách podtrhuje ucelený charakter stolku. Čtyři klasicky otevíraná dvířka z MDF vytvářejí přehlednou, jednoduchou kompozici a sokl nenápadně uzavírá jeho formu.

Funkčnost v rytmu každého dne

Promyšlená řešení pomáhají zachovat vizuální pořádek v obývacím pokoji.

  • Velká úložná kapacita – za čtveřicí dvířek najde místo technika i domácí doplňky, které je vhodné mít mimo dohled.
  • Dvířka z MDF – esteticky uzavírají úložný prostor a zdůrazňují propracovanou linii nábytku.
  • ABS hrany odolné vůči nárazům – chrání okraje při běžném každodenním používání.

Klidný základ pro domácí TV zónu

Vello je vyváženým prvkem obývacího pokoje, který spojuje úložnou funkci s přirozeným vzhledem světlého dřeva. Stojí za volbu, pokud má televizní zóna zůstat uspořádaná a vizuálně lehká.

Doprava a vrácení

✦ Bezpečná dodávka

Doba dodání

Nábytek skladem dodáváme za 5-10 pracovních dnů. Modely na objednávku vyrábíme speciálně pro vás – přesný termín najdete na kartě produktu.

Náklady na dopravu

Garantujeme bezpečnou dodávku specializovanou flotilou. Náklady na doručení celé objednávky činí maximálně 1 729 Kč.

Plná kontrola

Termín dodání stanovíme 1-2 dny předem. V den doručení vám řidič zavolá předem. Žádná překvapení.

✦ Vrácení a podpora

14 dní na vrácení

Pokud se hotový nábytek nehodí do vašeho prostoru, máte 14 dní na bezproblémové vrácení.

Personalizovaný nábytek

Nábytek ve vybraném čalounění je unikát vytvořený dle vašeho projektu, proto nepodléhá vrácení. Objednejte si vzorky zdarma, abyste měli 100% jistotu výběru.

Prioritní reklamace

I těm nejlepším se stávají chyby. Pokud cokoli vyžaduje naši pozornost, nahlaste to prostřednictvím online formuláře. Případ okamžitě převezmeme – váš klid je pro nás nejdůležitější.

Časté otázky a odpovědi
Hodnocení zákazníků

Recenze pocházejí výhradně od ověřených zákazníků Bogart Living po dokončeném nákupu. Zveřejňujeme všechny recenze – pozitivní i negativní – a dbáme na jejich autenticitu a přínosný obsah pro naši komunitu.

Načítání recenzí…

Kolekce Ahoj

Plná přirozeně teplého tónu, subtilní v každém detailu. Nábytek ze světlého dubu okouzluje jemně zaoblenými liniemi a vnáší do interiéru lehkost, harmonii a klidný rytmus.
Noční stolek Vello 63 cm se dvěma zásuvkami v barvě dub baltic dune
Závěsný toaletní stolek Vello 108 cm s dvěma zásuvkami dub baltic dune
Vysoká vitrína Vello 108 cm v barvě dąb baltic dune se čtyřmi dveřmi a skleněnými dvířky
RTV skříňka Vello 154 cm tří dveře světlé dřevo dub baltic dune
RTV komoda Vello 200 cm se čtyřmi dveřmi, barva dub baltic dune, zaoblené hrany
Komoda Vello 154 cm tříddvéřová v barvě dub baltic dune s zaoblenými hranami